You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Розробка технічних умов та технологічних регламентів


Технічні умови (ТУ) - це документ, що встановлює технічні вимоги, які повинно задовільняти конкретний виріб, матеріал, речовина тощо.  Крім того, в ТУ повинні бути вказані процедури, за допомогою яких можна встановити, чи дотримані зазначені вимоги.
Технічні умови є технічним документом, який розробляється за рішенням розробника (виробника) або на вимогу замовника (споживача) продукції. Технічні умови є невід'ємною частиною комплекту конструкторської або іншої технічної документації на продукцію, а при відсутності документації повинні містити повний комплекс вимог до продукції, її виготовлення, контролю і приймання.   Склад, побудова та оформлення технічних умов повинні відповідати вимогам ДСТУ, ГОСТів та іншої нормативної документації, що діє на території України. 

Технологічний регламент - це документ, який встановлює технологічний режим, порядок проведення операцій технологічного процесу, забезпечує випуск продукції відповідної якості та безпечні умови експлуатації виробництва.

 
Приватне підприємство "ПОЛІТОКС" працює на ринку медичних виробів понад 20 років, технічні експерти мають величезний досвід в області оцінки відповідності та володіють необхідними знаннями, умінням для проведення всього спектру робіт розробці та написання технічних умов, технологічних регламентів.
Будемо раді співпраці!